Hemen Arayın

02322767978 05303017357

MARKALARIMIZ

MARKALARIMIZ

Hizmet Verdiğimiz Markalar

HOOVER HOOVER Aksesuar

2008 yılında Grup; yenilik, performans ve ayrıntılara özen gösterme açısından en üst sırada yer alan özel bir ürün serisi ile Hoover’in ilk yüzyılını kutladı. Tüm 2008 yılı boyunca tüm Hoover ürünlerinde ve reklamlarında “100. Yılımızı Kutluyoruz” logosu yer aldı - bu çok az sayıda markanın övünebileceği bir başarıdır.
Tüm biçimlerde maksimum performans.

Yüzüncü yıldönümü kutlamaları sona erdi ancak ileri teknoloji ürünleri piyasaya sürülmeye devam ediyor. Araştırma ve geliştirme faaliyetleri tüm alanlarda olağanüstü performans sunabilmeyi hedeflemektedir.

 

Candy
Yetki Ve Bayilik Belgelerimiz
HOOVER

ELECTROLUX

LUX markalı ampul üretimi ile İsveç'tetemeli atılan Electrolux ; kurucusu Wenner-Gren'in  İsveç'te 1912yılında o dönem ev ortamında kullanıması çok zor olandevasal elektrikli süpürgeler yerine kompakt ve ulaşılabilir fiyatta elektrikli süpürgeler geliştirip satışa sunması ile elektrikli ev aletleri markası haline geldi. 1920'lerde bir üniversite projesi olan gazve elektrikle çalışmaya uygun buzdolabının üretilmesi ile bu teknoloji serüveni beyaz eşya grubununda bünyesine katarak gelişmeye devam etti.Yenilikçi buluşlarla ilerlemeyi ilke edinen Electrolux, kısa zamanda ev aletlerinde global liderlerden biri haline geldi.

AEG
ZANUSSI
Yetki Ve Bayilik Belgelerimiz
ELECTROLUX

SHARP

Sharp, 100 yıldan uzun zamandır topluma ve işletmelere fayda sağlayan benzersiz ürünler icat etmektedir. İlkeleri bugün de ilk kurulduğu günle aynıdır: mükemmellik tutkusu.

Hikayeleri, ucu her zaman açık/sivri olan mekanik bir kalemle başladı (sivri anlamına gelen ‘Sharp’ adı da buradan gelmektedir) ve sürekli olarak yenilikçi ürünler yaratarak devam etti. Örneğin ilk Japon malı televizyon ve radyoları, ve ilk LCD ekranlı hesap makinelerini piyasaya çıkardılar. 

Belge Çözümleri, Yönetimli Hizmetler, Görsel Çözümler, Enerji Çözümleri ve Satış Noktası ürünleri gibi çok çeşitli alanlarda ödüllü ürünlerle yenilikler getirmeye devam ediyorlar.

"Beyaz eşya ve klimalarınız için güvenilir hizmet"